info@energycentrum.cz  585 224 641  602 583 091
Přihlášení / registrace

Měření přístrojem Supertronik

Jednou z definic zdraví je rovnováha energií v těle. Každé její vychýlení může časem přinést zdravotní problém, o němž zpočátku nemáme ani potuchy. Kdy je nemoc v latentním stavu, může však spolehlivě určit přístroj, fungující na principu elektroakupunktury podle Dr. Volla (EAV). Poradci firmy Energy používají pro měření energetiky v těle Supertronic.

Jde o elektronický přístroj, který prostřednictvím měření elektrického odporu kůže v přesně definovaných akupunkturních bodech zjišťuje momentální energetický stav orgánového meridiánu, případně přímo orgánu nebo jeho tkáně. Laicky řečeno zjišťuje, jakým způsobem řídí autonomní centra v mozku a v páteřní míše činnost jednotlivých orgánů a jejich tkání. Navíc umožňuje testování vhodnosti bioinformačních přípravků pro konkrétního člověka.

Změřením bodů na rukou a nohou a následnou analýzou jejich hodnot lze zjistit zdroj případných potíží. Je možné určit druh stresu, které enzymatické systémy nepracují na 100 %, zda nejde o poruchu vstřebávání v tenkém střevě, je možné odhalit i infekční stavy. Nejedná se o lékařskou diagnostiku, ale o zjištění funkčnosti jednotlivých systémů. Po této analýze je možné přímo vytestovat konkrétní preparát nebo kombinaci přípravků, které pomohou k obnově funkce orgánu - k jeho regeneraci.

Energetická diagnostika je neinvazivní metoda, která již v předstihu odhalí funkční potíže v určitém orgánu. Největší význam má pro prevenci zdraví, kdy je regenerace nejúčinnější a kdy lze spolehlivě odstranit příčinu poruchy funkce orgánu. Pokud se zdravý člověk nechá změřit minimálně 1x za půl roku, nemusí mít obavy z nebezpečných chronických onemocnění. Přístroj prokáže funkční poruchy ještě před manifestací symptomů, následné regenerační působení vytestovaného preparátu zabrání dalšímu rozvoji poruchy a vrátí funkci příslušného orgánu do normálních hodnot.

Pokud již měřený klient vykazuje určité symptomy, Supertronic dokáže zacílit regeneraci přímo na původ onemocnění a organismus se vrací mnohem rychleji k normálu. I v případě těžkých a mnohdy neléčitelných postižení dochází alespoň k částečné nápravě během 6 až 9 měsíců cílené regenerace. Jak dlouho bude regenerace trvat, závisí na hloubce a délce postižení. U mladých lidí nebo u potíží, které se objevily v nedávné době, může dojít k nápravě i do 3 týdnů.
Regeneraci lze většinou kombinovat s klasickou léčbou, neboť princip regeneračního působení je naprosto odlišný od působení klasických léčiv.

Metoda měření Supertronicem je určena k odhalování funkčních problémů, čímž se liší od lékařské diagnostiky, kdy se detekují organické poruchy a anatomické změny. Nelze tedy zaměňovat lékařskou diagnostiku s diagnostikou energetickou, která však vhodně doplňuje klasickou medicínskou diagnostiku a je prospěšnou alternativou péče o zdraví.

Cena:   300 Kč, děti do 10 let - 150 Kč

Energy terapeut: Helena Tůmová

Stránky energycentrum.cz používají cookies a další technologie pro zjednodušení a zpříjemnění vašeho nakupování.
Setrváváním na stránkách souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací