Kategorie

Než začneš někoho léčit, zeptej se ho, jestli je ochotný vzdát se toho, co ho dělá nemocným. Hipokrates

Vaše zkušenosti s našimi produkty

• Až zázračné vyléčení

Výrobky Energy na tomto místě už chválilo mnoho lidí. S tím já jen souhlasím a ráda přidám také jeden svůj zajímavý případ.

Před časem jsem potkala známého, který mi vyprávěl o svém trápení. Trpěl už spoustu let lupénkou, kterou lékaři považují za nevyléčitelnou nemoc. Na doporučení jezdil ten pán každý rok k moři - lupénka se sice vždy zlepšila, ale jen přechodně. Byl z toho nešťastný. Když sklonil hlavu, bylo to, jako když mu padá sníh z vlasů, z nosu, z uší...

Přišla řeč na přípravky Energy. Když jsem jej změřila Supertronicem, vyšlo najevo, že má ve velmi špatném stavu játra, oslabené srdce a začínající cukrovku. Na všechno užíval léky, které ho ale zřejmě neléčily. Na mou radu začal tedy brát Cytosan a později také Regalen. Osypal se tenkrát po něm ještě víc, ale brzy začala vyrážka ustupovat. Pomáhal také Protektin, kterým si postižená místa potíral.

Kúra pomocí produktů Energy trvala delší dobu, ale vyrážka nakonec zcela zmizela. Později odezněla i cukrovka a na srdce ten muž přestal užívat léky. Byl opravdu šťastný. Jeho lékař možná méně, neboť přišel o dlouhodobého pacienta.

Věra Mašková, Hostákov

• Vaše přípravky mi vrátily zdraví

Před třemi lety jsem podruhé otěhotněla a narodil se mi syn. Radost byla veliká, ale kazily mi ji komplikace se žlučníkem, které se objevily. Měla jsem bolesti a časté koliky. Lékař mi zjistil žlučníkové kameny. Náhodou jsem se dozvěděla o Energy, a tak jsem zašla do klubu, kde mi po přeměření Supertronicem zjistili, že žlučník není zcela v pořádku, a příčinou mých potíží že je štítná žláza. Je to až neuvěřitelné, ale po Vironalu a Korolenu se mi už za měsíc dařilo mnohem lépe - mé “hormony” se dostaly do normálu. Později jsem začala také užívat Fytomineral, momentálně zkouším Vitamarin. Jsem také nadmíru spokojená s kosmetikou Cytovital.

Irena Gawlasová, Návsí u Jablunkova

• Energy pomáhá nejen lidem

Když byly mým králíčkům dva měsíce, přestali žrát a nechtěli ani pít. Veterinář tvrdil, že to vypadá na kokcidiózu, a tak jsme koupili potřebné léky. Zdálo se, že nepomáhají, králíčci na tom byli stále hůř. Protože jsem dlouholetou členkou Energy a odběratelkou vašich produktů, napadlo mě vyzkoušet Fytomineral. Naředila jsem ho tak, jak radí příbalový letáček, a stříkala jsem mláďatům roztok injekční stříkačkou do tlamičky. Později jsem jim už začala přidávat Fytomineral do pití. Po několika dnech se králíčci zotavovali a já z toho měla radost. Děkuji za přípravky, které pomáhají nejen lidem.

Miloslava Širůčková, Letovice

Publikováno: 14. 03. 2006

Související produkty

Další články k tématu Cytovital - zkušenosti a použití

Datum zveřejnění Titulek
25. 08. 2019 Element Země: náš střed
30. 07. 2019 Fantastická pětka
06. 07. 2019 Pigmentové skvrny
20. 02. 2019 Jak prožít těhotenství šťastně a bez stresů?
19. 06. 2017 Tajemství Beauty Energy se odkrývá CYTOVITAL RENOVE
02. 02. 2017 Suchá, popraskaná a citlivá pleť souvisí s imunitou
08. 01. 2017 Ať žije hlemýžď – nastupující král kosmetického průmyslu!
14. 09. 2016 KRÉMY PENTAGRAMU NA KAŽDÝ DEN
12. 12. 2015 Produkty ENERGY a spánek
07. 10. 2015 Léčivý zábal v tubě
21. 09. 2015 Pozdní léto je z pohledu TČM pod vládou prvku Země
17. 08. 2015 Vaše zkušenosti s krémy
17. 07. 2015 Vaše zkušenosti - zachráněný prst
14. 10. 2013 Humáty v kombinaci s krémy pro zdravou pleť
10. 06. 2013 Dermaton gel má širokou paletu použití
01. 07. 2012 Těhotenství, krevní oběh a Energy
01. 10. 2011 Jeden za všechny, všichni za jednoho – Gynex
01. 10. 2011 Vaše zkušenosti s našimi produkty
Stránky energycentrum.cz používají cookies a další technologie pro zjednodušení a zpříjemnění vašeho nakupování.
Setrváváním na stránkách souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací